Sen de yazmaz misin?
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sen de yazmaz misin?

Hadi sen de yaz!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bilgi Yarışması

+8
xMaxPaynex
nalçacı
WizaRd
ultrAslan_16
krallık
TheHun
Mahjong
Kaya
12 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
nalçacı
Antrenör
Antrenör
nalçacı

Bilgi Yarışması - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Bilgi Yarışması   Bilgi Yarışması - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 11, 2008 10:48 am

Orwell'in hayvan çiftliği çok iyi kitaptır tavsiye ederim

tamam okuyacam bu kitabı sizin için Wink
xMaxPaynex
Spiker
Spiker
xMaxPaynex

MesajKonu: Geri: Bilgi Yarışması   Bilgi Yarışması - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 11, 2008 10:51 am

kaya ben cevapları gönderdim he
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bilgi Yarışması   Bilgi Yarışması - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 11, 2008 1:07 pm

WizaRd demiş ki:
Orwell'in hayvan çiftliği çok iyi kitaptır tavsiye ederim..bazıları çocuk kitabı bu dese de bazı gerçekleri basite indirerek mükemmel bi şekilde anlatmış..

imzamdaki şiir Ömer Hayyam'ın değil Nesimi'nin şiiri..

Tüh tutturamadım desene :)bir türlü denk getirip okuyamadım hayvan çiftiğini ama dediğim gibi 1984 süperdi. bir de clockwork orange var ütopya kitabı otomatik portakal anthony burges'in o da baya iyi bak nasıl kitap okuasım geldi şimdi okuyayım biraz. elimde Paulo Coelho'nun Zahir ve Nicaloas Gage'nin Elieni romanları var bir de Cemal Kutay Pudaki İhanet sanırım ben Paulo Coelho'yu tercih edeceğim Smile
nalçacı
Antrenör
Antrenör
nalçacı

MesajKonu: Geri: Bilgi Yarışması   Bilgi Yarışması - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Haz. 17, 2008 2:06 pm

baya kitap bilginiz var ne güzel Smile
Mahjong
Admine
Admine
Mahjong

MesajKonu: Geri: Bilgi Yarışması   Bilgi Yarışması - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Haz. 17, 2008 10:06 pm

hayırdır bathfromsun fazla kitabın kalmamış ankaraya gelince sana kitap gönderesim geldi acıdım haline Razz
bu arada seçil getirdi benim kitapları
yalnız iki kitabımı okumak için geri kötürdü
giden gelmiyor onada
lüzumsuz bilgiler ansiklopedisi ve bi başka kitabımı daha götürdü ıykk nasılda içim cızz etti Suspect
http://sendeyazmazmisin.niceboard.biz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bilgi Yarışması   Bilgi Yarışması - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 18, 2008 10:50 am

bir sürü var ama içimdeki kitapçıyı uyandıramadım bir türlü Ankara'da iken kitaplığıma bakıp feyz alıyordum burda var bi kitaplık ama insanın kendi aldığı kitaplara bakması bi ayrı oluyor. Var mıymış Seçil'in getirdikleri arasında benim kitaplarım Smile (bi umut işte). Lüumsuz bilgiler ansiklopedisi mi üff ya sen neden benim hediye mi başkalarına veriyorsun Smile) neyse ben de senin bana verdiğin bi kitabo başkasına vereyim Smile ama sen bana hiç kitap hediye etmedin şimdiye kadar:(
Mahjong
Admine
Admine
Mahjong

MesajKonu: Geri: Bilgi Yarışması   Bilgi Yarışması - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 19, 2008 12:33 am

Very Happy benım kitabımı başkasına verıyım derken "kar kurdu" nu aklının ucunden bile geçirme Very Happy

diğer kitabıda hatırladım tülay üstündağ ın yaratıcılık adlı kitabınıda götürdü Sad

galiba vardı senin kitabında Smile
Prode
Moderatör
Moderatör
Prode

MesajKonu: Geri: Bilgi Yarışması   Bilgi Yarışması - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 19, 2008 8:46 am

Kitap muhabbeti sardı burayı Smile

Mahjong , neden artık sadece geceleri açıyorsun Sad
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bilgi Yarışması   Bilgi Yarışması - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 19, 2008 9:46 am

Mahjong demiş ki:
Very Happy benım kitabımı başkasına verıyım derken "kar kurdu" nu aklının ucunden bile geçirme Very Happy

diğer kitabıda hatırladım tülay üstündağ ın yaratıcılık adlı kitabınıda götürdü Sad

galiba vardı senin kitabında Smile

zaten bir tane kitabın var ben de buraya bile getirmedim nolur nolmaz diye ankarada evde bekliyor. bu yarataıcılık kitabı üsütne bir türlü adımı yazmadığın kitap değil mi Smile
krallık
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Bilgi Yarışması   Bilgi Yarışması - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 19, 2008 11:18 am

Sinema daha güzel Very Happy
ultrAslan_16
Geveze
Geveze
ultrAslan_16

MesajKonu: Geri: Bilgi Yarışması   Bilgi Yarışması - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Haz. 19, 2008 11:40 am

Ben "Şu Çılgın TÜRKLER"'i bitirdim şimdi İşkence Psikolojisi adlı kitaba başladım süper bi kitao Very Happy:D
http://sendeyazmazmisin.niceboard.biz/index.htm
bleda
Üye
Üye
bleda

MesajKonu: Geri: Bilgi Yarışması   Bilgi Yarışması - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Haz. 20, 2008 7:26 am

ya iyi bi okuyucuyumdur ama sorular zormuş biraz hepsine bakmadım gerçi ama Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bilgi Yarışması   Bilgi Yarışması - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 22, 2008 10:00 am

daha çok az sor soruldu zaten myhabbet kitap muhabbetine döndü zaten. elbette sinema da çok güzel ama kitap okumak bambaşka bişey insanı inanılmaz geliştiriyor. belki bir iki kitap ile dğeil ama bunu alışkanlık ahline getirdiğiniz zaman kullandığınız kelimelere kurduğunuz cümleler çok daha güzel oluyor oluyor. tabi en önemlisi kitaplardan edindiğimiz bilgiler mesele ben kendi adıma insan öldürmenin bin türlü yolunu öğrendim Smile
Mahjong
Admine
Admine
Mahjong

MesajKonu: Geri: Bilgi Yarışması   Bilgi Yarışması - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 22, 2008 5:43 pm

batfromsun demiş ki:
daha çok az sor soruldu zaten myhabbet kitap muhabbetine döndü zaten. elbette sinema da çok güzel ama kitap okumak bambaşka bişey insanı inanılmaz geliştiriyor. belki bir iki kitap ile dğeil ama bunu alışkanlık ahline getirdiğiniz zaman kullandığınız kelimelere kurduğunuz cümleler çok daha güzel oluyor oluyor. tabi en önemlisi kitaplardan edindiğimiz bilgiler mesele ben kendi adıma insan öldürmenin bin türlü yolunu öğrendim Smile

ne güzel anlatmışsın amma velakin insan yazdığı şeyi göndermeden bir kez daha okur be Very Happy hazır konu kitaplar ve kendini geliştirmek iken insan bu kadar katletmezki cümleleri Very Happy

ah o cinayt kitapları (polisiye gerilim)
ama ben bu aralar şiir kitaplarına yoğunlaştım Very Happy:D
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bilgi Yarışması   Bilgi Yarışması - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 22, 2008 10:36 pm

ne güzel anlatmışsın amma velakin insan yazdığı şeyi göndermeden bir kez daha okur be Very Happy hazır konu kitaplar ve kendini geliştirmek iken insan bu kadar katletmezki cümleleri Very Happy

ah o cinayt kitapları (polisiye gerilim)
ama ben bu aralar şiir kitaplarına yoğunlaştım Very Happy:D[/quote]

ya evdeki klavye sorunlu o yüzden yanlış oluyor yazdıklarım. ah ah o cinayet romanları bu aralar hiç denk getirip okuyamadım bi tane. ama ayın 28inde 8 saatlik yolculuğa çıkacağız tüm gece kitap okuyacağım Smile)
kitap okumadığım 1 ayın telafisini yapacağım Smile

sen kimlerin şiir kitabını okuyorsun?
TheHun
Admin
Admin
TheHun

MesajKonu: Geri: Bilgi Yarışması   Bilgi Yarışması - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 1:30 pm

Ben de kitap yazmaya karar verdim Smile Şiirlerimi derleyebilirim de Smile
Dream
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Bilgi Yarışması   Bilgi Yarışması - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 11:35 pm

Valla mesaj yazamadım:(
Söylesemmi söylemesemmi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bilgi Yarışması   Bilgi Yarışması - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 11, 2008 10:59 pm

TheHun demiş ki:
Ben de kitap yazmaya karar verdim Smile Şiirlerimi derleyebilirim de Smile

zaten bizim ülkede okurdan çok yazar var Smile
YNs
Admin
Admin
YNs

MesajKonu: Geri: Bilgi Yarışması   Bilgi Yarışması - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 6:06 am

XD doğru valla
Mahjong
Admine
Admine
Mahjong

MesajKonu: Geri: Bilgi Yarışması   Bilgi Yarışması - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 11:51 am

zaten bizim ülkede okurdan çok eleştirmen de var Wink okumadan dinlemeden kulaktan dolma bilgilerle şu iyiymiş bu kötüymüş demeyede alışığız.
bleda
Üye
Üye
bleda

MesajKonu: Geri: Bilgi Yarışması   Bilgi Yarışması - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 2:17 pm

yorum yapmada üztümüze yoktur doğru;)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bilgi Yarışması   Bilgi Yarışması - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 15, 2008 7:37 pm

doğru tabi sonuçta biz Türk'üz bildiğimiz bilmediğimiz herşeye yorum yapmadan rahat duramayız Smile
TheHun
Admin
Admin
TheHun

MesajKonu: Geri: Bilgi Yarışması   Bilgi Yarışması - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 15, 2008 8:03 pm

cevaplar nerede
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bilgi Yarışması   Bilgi Yarışması - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 15, 2008 8:13 pm

soru yok ki cevap olsun Smile
YNs
Admin
Admin
YNs

MesajKonu: Geri: Bilgi Yarışması   Bilgi Yarışması - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 15, 2008 9:27 pm

durun ben b,tane soru verem o zaman Bozkırda adlı romanın yazarı kimdir???

Bilgi Yarışması
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-